Reference :

Systém využívá více než 1000 provozoven jako pokladny v prodejnách i restauracích, kde jsou každodenně využívány moduly Kasa či Restaurace s návazností na Sklad. Dalších více než tisíc uživatelů využívá převážně "Fakturaci", "Skladovou evidenci" případně modul "Účetnictví".

V základní konfiguraci je systém velmi vhodný i pro drobné živnostníky, protože nevyžaduje hlubší znalosti ekonomické problematiky, lze pracovat intuitivně a cesta vždy vede k cíli - vytištění potřebných dokladů, pohybu zásob a výstupu sestav potřebných pro zpracování jak jednoduchého tak podvojného účetnictví pro plátce či neplátce DPH (lze nastavit přímo v programu).

Napsali o nás : 

Modul platební terminál ČSOB funguje skvěle. Instalace proběhla naprosto bez problémů, servisní technik od banky TRELL-NEXT chválil, jak je to jednoduché a přehledné, že je tam i test spojení a celkově si to pochvaloval. I já Vám musím moc poděkovat za Vaši ochotu, vstřícnost a rychlost, s jakou jste řešil naše požadavky a dotazy.
p. Hamlík

Děkuji za brzkou a rychlou reakci. Vím, že cenu držíte dlouho opravdu příjemnou! A taky i přes malé kosmetické nedostatky nabízíte za pár korun nejlevnější pokladní a účetní software a vše funguje na jedničku. Taky je velkou výhodou, že je pořád živý a neustále inovujete. To co nabízíte vy za 3990 mají ostatní od deseti tisíc. Neomezené sklady se spoustou funkcí u kasy v téhle ceně nenabízí opravdu nikdo.
p. Filenko

Poslední úpravy dle legislativy, to je SUPER práce !! Vyzkoušel jsem všechny varianty nových úprav s rozvozem a automatickou změnou DPH a vše funguje přesně jak má. To vyřešené pivo přes poznámku "PIVOX" na kartě funguje skvěle. Děkuji moc !
p. Preva

Chtěl bych tímto poděkovat za naprosto bezproblémový přechod na EET v síti prodejen. Deset let bezproblémové spolupráce ani EET nanarušila.
p. Remeš

Program Trell používám od roku 2005. Již od začátku jsem velice spokojen s programem a zvlášt s perfektní a rychlou komunikací e-mailem vždy i s obrázky. S nástupem EET opět program Trell nezklamal!! Vše funguje a v případě dotazu ihned zpětná vazba. Moc děkuji. Přeji mnoho úspěchů:)
p. Klement

Spravuji systém Trell ve 2 restauracích. Po delších útrapach s tablety firmy "O" jsem doporučil používání EET přímo ze systému Trell, který byl stejně paralelně používán s experimentem od "O". Prosim o doobjednání modulu EET do stávající instalace systému, kterou restaurace s maximální spokojeností používá jiz mnoho let. Děkuji za ochotu, váš systém nás nikdy nezklamal a experimenty s "O" byly naše chyba a ztráta času.
p. Janáček

Před časem jsme se domlouvali na dodání Vašeho programu do kadeřnictví. Váš stávající program z obchodů by mi velmi vyhovoval, protože se za mnoho let skvěle osvědčil. Do kadeřnictví potřebuji objednat verzi s dotykovým rozhranním. Program od Vás mi roky funguje bez problémů. Pokud by to bylo možné chtěla bych objednat co nejdříve.
p. Pilná

Dobrý den, do našeho spolku, který mimo sociální služby provozuje malý hudební klub s barem bychom chtěli pořídit pokladní systém s napojením na EET. Systém bychom si chtěli pořídit hlavně kvůli většímu přehledu a skladové evidenci. Vzhledem ke zkušenosti mé a mých kolegů z jiných provozoven jsme si vybrali váš program.
p. Buková

Jaké požadavky musí splňovat počítač pro dohled přes Net na pobočky? Můžu nějak v tomto počítači dohližet na všechny pobočky postupně včetně uzávěrek nebo zrcadel? Zvládnu sám přesměrování portu v modemu? Můžete mi poslat obrázky a postup jak má můj IT nastavit celou síť? A jak nejbezpečněji mám zálohovat data, postačí ta možnost ukládání na vzdálený nebo virtuální disk, kterou tam máte? Nebo raději automaticky zasílat e-maily se zálohami každý den ráno v nastavení FTP v TRELL? Omlouvám se za zatěžování tolika otázkami, právě se ale chystám rozvíjet síť obchodů, proto potřebuji udělat všechno pořádně najednou a TRELL se mi opravdu líbí a tam, kde jej mám, jsem s ním již několik let velmi spokojen.
p. Liem

Dobry den. Před týdnem jsme zakoupili 2 pokladny ze zrušene prodejny včetne vašeho pokladního systému. Mám dotaz, jak je možné zakoupený systém přeregistrovat na naši firmu, jelikož jsme samozřejmě uhradili i platbu za váš nainstalovaný systém. Předem děkuji za vaši odpověď. Pokladní systém určitě měnit nechci, je velmi přívětivý, i nová obsluha jej zvládá zcela bez zaškolení jen na základě videí na vašem webu.
p. Kizik

Od příští sezóny bude potřeba u nás další instalace vašeho systému, tentokrát na koupališti. Poprosil bych o verzi na vyzkoušení na dva měsíce, aby se na systému pořádně naučila obsluha a zadali skladové karty a na začátku sezóny pak jen doobjednáme další licenci. Musím vás pochválit, na váš systém je spoleh a na vás také. Byli tu obchodníci s nabídkami, ale zůstávám vám věrný.
p. Čaban

Děkuji za váš program, perfektní, dokonalé, super. O víkendu jsem byl v naší ZOO a podle účtenky z občerstvení jsem poznal, že též jedou na Trellu, takže jsem se zeptal a společně jsme vás tam chválili :) Jsou taky spokojeni. Fandím Vám a oceňuji, že neutrácíte za reklamu a přesto jste všude, protože kvalita se prosadí.
p. Novák

Zdravím, vše proběhlo korektně, ověření účtenky na EET portálu je také OK. Dle vašich postupů jsme všechno zvládli na jedničku sami, přestože nejsme žádní odborníci. Myslel jsem, že budeme potřebovat někoho volat nebo že se budete muset při aktivaci napojit. Vše bylo ale nakonec tak jednoduché a šlape to jak hodinky, že nic nepotřebujeme, takže poklona za opravdu kvalitní program.
p. Březinová

Díky za práci na Trellu jako za celkově nejpestřejší systém co se týče funkcí a podpory, který mi prošel pod rukama.
p. Janečka

Tímto bych rád pochválil jednání této společnosti, na dotazy e-mailem reagují velice rychle a srozumitelně. Po platbě, která je předem ihned dodali co bylo zaplaceno. Program je dle mého perfektní, i když se zdá že za tyto peníze být nemůže. Hlavní výhoda je přehlednost a velice pochopitelná obsluha.
p. Banci

Program Trell používám od roku 2005 až doposud (2017). Již od začátku jsem velice spokojen s programem a zvlášt s perfetní komunikací po emailu. S nástupem EET opět program Trell nezklamal!! Vše funguje a v případě dotazu ihned zpětná vazba. Děkuji.
p. Klement

Musím Vás pochválit, že jsem ještě takový program jako je TRELL neviděl. Je velice propracovaný a přitom jednoduchý. Doposud jsem vyzkoušel asi 4 programy od jiných výrobců, ale ten Váš je jak cenou tak logikou a uživatelskou jednoduchostí na prvním místě.
p. Landsman.

Děkuji Vám a přeji Vám, aby se váš soft více rozšířil. Zaslouží si to. Já sám jsem přešel ze softu, který je velmi rozšířený a tvrdí jak je intuitivní, ale není to pravda. Zkoušel jsem těchto softů více, jen ten Váš je velice podařený. Zprovoznění Kasy mi zabralo jedno půlodpoledne, což se o jiných softech nedá říci. Ještě jednou děkuji, jsem velmi spokojen.
p. Zahoranský.

Jste borci, musím Vás pochválit, popravdě jsem za ty peníze tohle vůbec nečekal. Ten program je jak z jiného světa, všechno hlídá, ulehčuje, myslí za obsluhu, prostě paráda. Nemáte konkurenci.
p. Filip.

Používáme váš program 10 let ve firmě a jsme velmi spokojení. Otevíráme dvě nové provozovny, tak bychom chtěli do obou samozřejmě stejný produkt.
p. Carvan.

Hledal jsem pro porovnání program, který by se dal funkčností srovnat se systémem Trell. Cenově bych se vyšplhal pomalu na 35 tis. a to je na mne prostě hodně, navíc řadu funkcí neobsahoval. Mé rozhodnutí je tedy jasné. Trell je prostě záruka jednoduchosti, logičnosti a efektu.
p. Čáp.

Dobrý večer, dovolte mi, abych vám vyjádřila bezmezný obdiv ohledně vaší trpělivosti se mnou. I ohledně toho, jak snadno ovladatelný program jste dokázali vytvořit. Kéž by windows byly také tak přehledné a intuitivní jako TRELL. Pokladní tiskárnu jsem podle vašich instrukcí nastavila a řeže a zásuvku již otevírá a krásně to FUNGUJE !!! :o)).
p. Tomčíková.

Vyzkoušeli jsme si Váš systém Trell KASA a jsme, nutno podotknout, potěšeni, že něco takového v Čechách máme. Skvělá práce. Prosím zašlete nám jej na adresu ..
p. Baďura.

Váš přístup k zákazníkovi je famózní. Vaše 20 minutové vysvětlení všeho co se týká restaurace i prodejny a vedení skladu bylo tak precizní, že jsem si ujasnil více než za celou odbornou školní docházku. Váš program je nádherná, chytrá a snadno ovladatelná záležitost, možnost ho testovat dva měsíce v provozu je něco, co jsem ani netušil, že existuje. Klubové karty, slevy, uzávěrky, kontrola všeho, to je budoucnost. Budu vás všude doporučovat, s ničím podobným jsem se nesetkal.
p. Kristl.

Váš program jsem si koupil před několika měsíci. Dnes se mi stala zajímavá věc. Potkal jsem po dlouhé době bývalého kolegu, dnes má obchod se sportovním oblečením, bavili jsme se a já mu říkal, jestli bude potřebovat do prodejny program, ať řekne. On mi odpověděl, že má Trell a že je spokojen. Tak jsem se zasmál. Jste všude.
p. Novotný.

Prošel jsem fůru SW a ten Váš je SKUTEČNĚ intuitivní. Ostatní firmy jen plkají ... Máte opravdu vyjímečný soft. Tak Vám držim palce. Ať se Vám daří !
p. Svatoš.

Mám takový "úlet", že každou novou funkci v systému TRELL "zkoumám" ze všech stran a hledám všechny možnosti, které poskytuje. Musím říct, že jste na programu udělali ohromný kus práce a těch funkcí je nesmírné množství, že už ani já nestíhám všechno testovat. TRELL program je Super!! Jsem rád, že vás tu máme. Už se těším na nové verze.
p. Tomečka.

Děkuji vám moc, na školení jak poskytovat technickou podporu by k Vám měli jezdit i prodejci mnohem dražších programů. Stále nemohu uvěřit tomu, že jste naši babičku v prodejně během deseti minut donavigovali k vyřešení problému s Windows, se kterým si místní "odborník" vůbec nevěděl rady. S Trellem to nesouviselo, ale nesmírně oceňuji váš lidský přístup a ochotu.
p. Krudík.

Celkově s vašimi službami přístupem i se samotným programem TRELL jsme velice spokojeni. Kdyby všechny firmy, se kterými spolupracujeme, byly tak spolehlivé a dynamické jako ta vaše, tak nám podniky šlapou samy. Program skvělý, jednání s vámi je radost.
p. Vašek.

Mrkla jsem i na Bazar a zastavárnu, je to úžasné, na co všechno jste mysleli. Nám se to perfektně hodí, když někdo přinese do výkupu nebo do komise zvíře či akvárko. Bude to skvěle evidované a přitom to není nic složitého a všechno to hned najde podle jakéhokoliv údaje. Jsem opravdu moc spokojená a šťastná, že jsem Váš program objevila. Je to přímo poklad a budu ho všem známým doporučovat.
p. Durasová.

Opravdu moc a upřímně Vám děkuji za Vaší pomoc při kolabsu disku po 8 letech provozu a následné opravy dat systému TRELL v řádu minut od zaslání. Byl jsem z toho úplně "mimo". Vážím si velice Vaší obětavosti - úžasný profi přístup - a člověka to osobně "zahřeje"! Ještě jednou moc díky, zdravím Vás. Jako zákazník zůstanu absolutně "věrný" Vaší firmě!
p. Zuzánek.

Vázení pane, objednavame od váš program Trell, na to program jsme jiny ne pouzivat vubez. Zistíme jednaznačně že vaše software pro jednoduchy kasa spořivejší sikovny program, take objednaváme od váš plnou program Trell pro Windows, na 3PC se síti. Poslete Software a součásně fakture, jsme hned dnes uhradít. Děkujeme a conejdřív poslete.
p. Hoang.

Koukal jsem na sklady ve vašem programu včetně e-shopu. No sakra, je to fakt dobrý :) V tom musí být tolik práce, že bych to teda účtoval alespoň 10.000 korunami. Fakt dobrý ! Za cenu, za kterou to je na webu, to okamžitě beru.
p. Valtr.

Stáhla a vyzkoušela jsem Váš program Trell (kasa, skladová evidence atd.). Musím Vám sdělit, že tento program nemá chybu a je opravdu úžasný. Proto zasílám ič a ráda bych si jej objednala.
p. Ratimcová.

Jako poděkování za Vaše služby jsem zveřejnil na našich stránkách zmínku o tom, že již 5 let účtujeme na špičkovém účetním a evidenčním programu Trell, (bude-li ikonka, byl bych rád) a zároveň bych rád vložil Váš soubor start verze na naše stránky ke stažení.
p. Damman.

Váš program je super, funguje dobře a je přehledný a jednoduchý. Pokud budete potřebovat, pokud by jste měl zájemce o váš program z okolí Č. Budějovic, klidně ho odkažte na mě. Nebude pro mne problem ukazat Váš program jak v praxi funguje. Každý pak se určitě rozhoduje líp. Je to jen možnost kterou mužete kdykoliv využít. Děkuji.
p. Schwarz.

Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů a doufáme, že budete pokračovat ve skvělé práci. S vaším programem jsme již několik let velice spokojeni ! Doporučili jsme vám 3 další firmy, které si to chválí také.
p. Vagel.

Tuto neděli končíme u nás v hotelu sezónu a rád bych Vám poděkoval za spolupráci resp. za software, který mi ušetřil spoustu práce. Vydržel jakoukoli zátěž a de facto nás nikdy nezklamal.
Hotel Schmidtbrau.

Trell je účelný a cenově velmi příznivý program.
Byl jsem velmi mile překvapen rychlými reakcemi na mé požadavky, kterými byl program upravován na míru.
Remeš Alan Karlovy Vary.

Asi si již nebudete pamatovat, ale cca před rokem jsme řešili úpravy vašeho systému pro prodejnu i pro půjčovnu DVD. Od té doby jsem se neozval z velice prostého důvodu – program funguje bezvadně a nebylo co řešit, za což vám ještě jednou skládám poklonu.
p. Sychra

Jsem úplně nadšený, jak to maká. Nacpal jsem tam teď asi 9000 položek, a pracuje to stejně jako by jich tam bylo 100. Perfektně to vyhledává zboží podle řetězce uvnitř textu, což mi Trif.. neumožňoval, tím docházelo často k zakládání nových skl. karet na jedno zboží a v databázi tak vznikal chaos. Máte ve mně propagátora Trellu, už také proto, že jste mi vyšli vstříc s čárovým kódem v dávkách z paměťové čtečky. Díky.
Ing. Doležal

Váš systém je v poměru výkon/cena 1. na trhu - byl jsem na Invexu a ta složitost systémů, jejich drahota, systém nucené a placené aktualizace atd. je odstrašující. Používáme Money S3 - sice toho hodně umí a je poměrně složité, ale za všechno se platí a naučit se ho trvá dlouho. To nemluvím o speciálních pokladních systémech jako takových. Prostý obchodník je pak v rukou všemocných softw. firem, protože donutit je k nějaké úpravě je témeř nemožné a přejít od jednoho k druhému je z louže pod okap. Navíc převést všechny položky a skladové hosp. je často utopie. Váš program by zasloužil více marketingu a reklamy, krabicové balení s top grafikou, graficky lepší web a v kombinaci se povinným zaváděním reg. pokladen + osobní presentace u obchodníků a na výstavách - tak by jste měli velký úspěch.
ing. Novák

Potvrzuji Vám, že jsem úspěšně vyzkoušel běh Vašeho ekonomického systému TRELL i pod operačním systémem linux, konkrétně Ubuntu-Gutsy Gibon, který jsem nainstaloval přes windows emulátor Wine. Jsme s Vaším systémem TRELL velmi spokojeni, a proto Vám to chci sdělit. Vidím v tom příležitost pro další rozšíření uživatelů Vašeho výborného systému, o jehož funkčnosti pod Ubuntu možná uživatelé nevědí.
p. Holub.

Dakujem za ochotu a pomoc s nastavenim pri instalaci. Ste velmi rychlikovy to u nas na Slovensku by sa nestalo to by okolo toho bolo reci a problemov. No ja som bol na vasej stranke a pozeral som sa na vase produkty. Su super a TRELL je jedinecny. Vela uspechov vam prajem a pekny den a hlavne moc dakujem opravdu dobry program.
p. Haluska.

Jak architektura, tak způsob ovládání je skutečně super! A to už jsem viděl opravdu hodně.
ing. Stolař

Se systémem TRELL jsem velmi spokojená. Nepadá, je spolehlivý a jede jako pila.
p. Gašková

Nechápu, jak můžete prodávat systém TRELL za tak nízké ceny. Konkurence prodává obdobné pokladní systémy od 15 tis. za instalaci. Měli byste tu cenu trochu zvednout, jste příliš levní.
p. Novotný

Díky, ušetřili jste mi desítky tisíc. Je to neuvěřitelné.
p. Kalaba

Za tři dny jsem zpětně zpracoval účetnictví za celý rok a kontrola na finančním úřadě byla bez problémů. Zachránili jste mi krk. Děkuji.
p. Jandáček

Přijali jsme brigádnice do skladu a s Vaším systémem dokázaly pracovat bez jakéhokoliv zaškolování či vysvětlování. Je to všechno tak krásně logické a jasné.
p. Záruba

Máme stovky zákazníků denně a pracujeme na třech pokladnách. Měli jsme strach, jak se systém osvědčí, ale jsme velmi spokojeni.
p. Pašek

Měl jsem účetnictví za celý rok v krabici a zpracoval jsem ho za dva dny. Program je rychlý a přehledný a možnost přečíslovat doklady dodatečně a vytisknout je prostě zázračná.
p. Anděl

V databázi máme již zavedeno více než 2000 zákazníků a systém TRELL se nijak nezpomalil. To by u našeho starého účetního programu nebylo vůbec možné.
p. Staňková

Měli jsme v počítači virus a spadl nám celý systém Windows. Museli jsme přeinstalovat a znovu nastavit úplně všechno. Jenom Váš program stačilo pouze načíst z diskety a mohli jsme bez problémů pokračovat dál.
ing. Čelkovský

Neomezené poznámky ke každé položce jsou moc šikovné. V žádném jiném softu jsem to nenašel a přitom je to tak užitečná věc.
p. Mirnovský

Jak může tak malý program umět tolik věcí ? V tom je asi hodně práce, že ?
p. Rybář

Jsem velmi příjemně překvapen. Vyzkoušel jsem na netu skoro všechno a většina programů je velmi podobných. Tento je jiný, přehlednější a naprosto mi vyhovuje.
ing. Váchal

Objednávám u Vás ubytování i když ještě není dokončené. Po tom, co jsem viděl ostatní moduly jsem si jist, že se jedná o nejlepší systém tohoto druhu a rád si na něj počkám.
p. Dalaja

Až budete mít cestu kolem, stavte se u nás. Máte u nás velké menu s přílohou pro dva. S vaším programem jsme velmi spokojeni a chceme Vám oplatit kvalitu kvalitou.
p. Novák

Už dosová verze systému TRELL mi přišla přehledná a rychlá. ale s tímhle se to vůbec nedá srovnat. Jsem nadšen. Díky.
p. Růžička

Proč nemáte nějakou reklamu ? Narazil jsem na Vás čirou náhodou a teď si neumím vůbec firmu bez Vašeho programu představit.
p. Paseka

Jsem uživatel a na počítači moc neumím. Ale s Vaším programem jsem se skamarádil hned. Vydám fakturu za pár sekund a nemusím nic vyplňovat.
p. Pospíšil

Máme několik skladů po republice a systém přenosu dat přes internet nám velmi ulehčuje práci. Je neuvěřitelné, že tak malé soubory obsahují všechny potřebné informace. U dřívějšího programu jsme potřebovali k přenosu desítky minut a nyní jsou to desítky sekund.
p. Martoušek

Máme autodopravu a Vaše kniha jízd s generátorem je opravdu šikovná. A rychlá.
p. Soukup

Zřítily se nám Windows a Váš program byl jediný, který se dokázal sám opravit.
ing. Bártová

Díky Vašemu programu jsem už dvakrát vyměnil personál a nyní jsem konečně zcela spokojen a mohu mít ke svým lidem důvěru. Revize operací mi spolehlivě zjistí, zda v mém podniku někdo nekrade.
p. Mrázek

Asi používám jen část z toho, co systém TRELL umí, ale vím, že mi ušetří spoustu práce. Třeba to postupné vyhledávání je bezvadné. Nemusím vědět skoro nic a vzpomenout si jen na cenu nebo na křestní jméno řidiče a najdu všechny potřebné doklady. To nikdy dříve nešlo.
p. Procházková

Když jsem vyzkoušel Vaši demoverzi, tak jsem věděl, že už dál nic nehledám. Zašlete mi ....
p. BrudekObjednejte si - informujte se


Stáhněte si start verzi


Program byl postupně rozšiřován o další specializované moduly, které pak byly nasazeny do praxe a upravovány dle potřeb zákazníků. Ty jsou využívány v náročnějším specializovaném provozu a jsou na ně kladeny vysoké požadavky. Všechny moduly jsou navzájem provázány.


Pokladna - Prodejna - Sklady
(tisk paragonů, odebírání zboží ze skladu, čárový kód, rychlý provoz, sériová čísla, záruka, uzávěrky)


Restaurace - Bar - Kasa - Bloky kuchyň
(tisk paragonů, odebírání zboží ze skladu, čárový kód, rychlý provoz, stoly, receptury, uzávěrky, dotykový displej)


Bazar - Zastavárna - Komisní prodej
(tisk smluv, výpočty zástav, sériová čísla, výplata až po záruce, tisk EAN, export zboží internet)


Videopůjčovna - Půjčovna
(systém slev a bonusů, čárový kód zákazníci i zboží, penále, poznámky, denní uzávěrky, okamžitý přehled)


Opravna - Servis
(optimalizace provozu, odebírání ze skladu, práce, záruční a pozáruční opravy, tisk daňových dokladů a opravenek)


Ubytování - Hotel - Penzión
(graficky barevné rozlišení rezervace, nástup, volný, orientace jediným pohledem, rychlé telefonické rezervace)
FIRMY a LOKALITY :  
V rámci ochrany osobních údajů neposkytujeme bez souhlasu konkrétní informace o našich zákaznících.
Zde je přehled lokalit a počtu firem, které systém TRELL v provedení plná verze
prodejna, sklad a fakturace používají :


Adamov - 1 firma (1 PC), Aš - 2 firmy (8 PC), Bakov nad Jizerou - 1 firma (2 PC), Bartošovice - 1 firma (3 PC), Bechyně - 1 firma (3 PC), Benešov - 1 firma (1 PC), Beroun - 2 firmy (3 PC), Beroun 3 - 1 firma (4 PC), Bělá pod Bezdězem - 1 firma (2 PC), Bílá Lhota - 1 firma (4 PC), Bílovec - 2 firmy (7 PC), Blansko - 6 firem (11 PC), Bobrová - 1 firma (2 PC), Bohušovice nad Ohří - 1 firma (1 PC), Borovany - 1 firma (1 PC), Boskovice - 1 firma (1 PC), Boží Dar - 1 firma (2 PC), Brandýs nad Labem - 3 firmy (8 PC), Bratislava - 3 firmy (13 PC), Brno - 25 firem (79 PC), Brno - Chrlice - 1 firma (3 PC), Brno - Líšeň - 1 firma (4 PC), Brno Bystrc - 1 firma (1 PC), Brno Ořešín - 1 firma (1 PC), Brno Soběšice - 1 firma (2 PC), Brno-Židenice - 1 firma (1 PC), Brodce nad Jizerou - 1 firma (4 PC), Bruntál - 4 firmy (4 PC), Brušperk - 1 firma (1 PC), Bružovice - 1 firma (1 PC), Břeclav - 3 firmy (7 PC), Buchlovice - 1 firma (2 PC), Bučovice - 1 firma (2 PC), Buštěhrad - 1 firma (1 PC), Bystřice nad Olší - 1 firma (1 PC), Bystřice nad Pe.. - 1 firma (2 PC), Bystřice p. Hostýnem - 1 firma (4 PC), Bystřice u bene.. - 1 firma (2 PC), Byšice - 1 firma (2 PC), Cerhenice - 3 firmy (5 PC), Cheb - 3 firmy (5 PC), Chocerady - 1 firma (3 PC), Chodouny - 1 firma (4 PC), Chodov - 1 firma (3 PC), Chodov u Karlov.. - 1 firma (2 PC), Chomutov - 2 firmy (5 PC), Chotěšov - 1 firma (4 PC), Chrast u Chrudimi - 1 firma (1 PC), Chrastava - 1 firma (1 PC), Chrudim - 1 firma (4 PC), Chudobín 1 - 1 firma (2 PC), Chvalšiny - 2 firmy (9 PC), Chýnov - 1 firma (1 PC), Č.Těšín-Mistřov - 1 firma (4 PC), Čáslav - 2 firmy (2 PC), Čechy pod Kosíř - 1 firma (2 PC), Čelákovice - 2 firmy (2 PC), Čepřovice - 1 firma (4 PC), Černošice - 1 firma (3 PC), Černý Most II - 1 firma (1 PC), Červený Kostelec - 1 firma (1 PC), Česká Lípa - 7 firem (25 PC), Česká Třebová - 1 firma (4 PC), České Budějovice - 9 firem (17 PC), České Meziříčí - 2 firmy (6 PC), Český Brod - 1 firma (1 PC), Český Těšín - 4 firmy (17 PC), Čkyně - 1 firma (1 PC), Dačice - 2 firmy (3 PC), Dalovice - 1 firma (2 PC), Děčín 1 - 1 firma (1 PC), Děčín 2 - 1 firma (4 PC), Děčín 4 - 1 firma (1 PC), Děčín VI - 1 firma (1 PC), Dětřichov - 1 firma (1 PC), Dobroměřice - 1 firma (1 PC), Dobřichovice - 1 firma (3 PC), Dolní Bečva - 1 firma (1 PC), Dolní Benešov - 1 firma (4 PC), Dolní Radechová - 1 firma (1 PC), Domažlice - 1 firma (3 PC), Doubravník - 1 firma (2 PC), Dřísy - 1 firma (2 PC), Dubá - 1 firma (2 PC), Dušejov - 1 firma (1 PC), Dymokury - 1 firma (4 PC), Františkovy Lázně - 1 firma (1 PC), Frenstat p.R. - 1 firma (4 PC), Frenštát pod Radhoštěm - 2 firmy (2 PC), Fryšava pod Žákovou Lhotou - 1 firma (3 PC), Frýdek-Místek - 11 firem (29 PC), Frýdlant - 2 firmy (2 PC), Frýdlant v Čechách - 1 firma (3 PC), Havířov Město - 1 firma (1 PC), Havířov Podlesí - 4 firmy (9 PC), Havlíčkův Brod - 1 firma (4 PC), Holohlavy - 1 firma (1 PC), Horažďovice - 2 firmy (5 PC), Horní Benešov - 2 firmy (7 PC), Horní Dunajovice - 1 firma (2 PC), Horní Malá Úpa - 1 firma (1 PC), Horní Město - 1 firma (1 PC), Hořesedly - 1 firma (1 PC), Hořice - 1 firma (2 PC), Hořice v Podkrkonoší - 1 firma (2 PC), Hořovice - 1 firma (1 PC), Hostivice - 1 firma (2 PC), Hovorčovice - 1 firma (1 PC), Hradec Králové - 14 firem (44 PC), Hranice - 1 firma (4 PC), Hranice na Moravě - 1 firma (2 PC), Hrádek nad Nisou - 1 firma (2 PC), Hromnice - 1 firma (1 PC), Hroznětín - 2 firmy (8 PC), Hrušovany u Brna - 1 firma (3 PC), Hrušovany nad Jevišovkou - 1 firma (1 PC), Hrušovany n. Jevišovkou - 1 firma (2 PC), Hukvaldy - 2 firmy (8 PC), Hulín - 1 firma (1 PC), Humpolec - 1 firma (3 PC), Hustopeče - 1 firma (1 PC), Ivančice - 1 firma ( 2 PC), Jablonec nad Nisou - 5 firmy (20 PC), Jablonné nad Orlicí - 1 firma (4 PC), Janov - 1 firma (1 PC), Janovice - 1 firma (4 PC), Janské Lázně - 1 firma (3 PC), Jaroměř - 4 firmy (12 PC), Jaroměřice nad .. - 1 firma (1 PC), Jesenice u Prahy - 1 firma (1 PC), Jičín - 3 firmy (13 PC), Jičín-Holínské - 1 firma (1 PC), Jihlava - 3 firmy (7 PC), Jilove u Děčína - 1 firma (1 PC), Jindřichův Hradec - 2 firmy (8 PC), Jiříkov - 1 firma (3 PC), Jistebnice - 1 firma (1 PC), Kamenice nad Li.. - 2 firmy (4 PC), Kamenický Šenov - 1 firma (1 PC), Kamýk nad Vltavou - 1 firma (2 PC), Kaplice 1 - 1 firma (2 PC), Karlovice - 1 firma (1 PC), Karlovy Vary - 21 firem (49 PC), Karviná - Ráj - 1 firma (3 PC), Karviná - Fryštát - 1 firma (3 PC), Karviná Mizerov - 1 firma (1 PC), Karviná-Nové Město - 1 firma (4 PC), Kladno - 2 firmy (4 PC), Kladno 7 - 1 firma (3 PC), Kladno-Kročehlavy - 1 firma (2 PC), Klatovy - 1 firma (1 PC), Klášterec nad Ohří - 2 firmy (5 PC), Knínice - 1 firma (2 PC), Koclířov u Svitav - 1 firma (3 PC), Kojetice - 1 firma (4 PC), Kokory - 1 firma (2 PC), Kolárovo - 1 firma (3 PC), Kolín - 1 firma (4 PC), Konárovice - 2 firmy (4 PC), Kopřivnice - 4 firmy (4 PC), Kosmonosy - 1 firma (4 PC), Košice - 1 firma (1 PC), Krabčice - 1 firma (3 PC), Kraslice - 1 firma (4 PC), Krnov - 3 firmy (3 PC), Kroměříž - 2 firmy (6 PC), Krupka - 1 firma (4 PC), Krupka 3 - 1 firma (3 PC), Křivoklát - 2 firmy (2 PC), Křtiny - 1 firma (1 PC), Kunín - 1 firma (1 PC), Kunštát - 1 firma (4 PC), Kutná Hora - 4 firmy (4 PC), Kutná Hora-Sedl.. - 1 firma (4 PC), Lankroun - 1 firma (4 PC), Lanškroun - 2 firmy (7 PC), Ledeč nad Sázavou - 2 firmy (3 PC), Libchavy - 1 firma (1 PC), Libčice nad Vltavou - 1 firma (1 PC), Liberec - 5 firmy (15 PC), Liberec 1 - 4 firmy (15 PC), Liberec 14 - 1 firma (2 PC), Liberec 15 - 1 firma (2 PC), Liberec 2 - 1 firma (3 PC), Liberec 23 - 1 firma (4 PC), Liberec 3 - 1 firma (1 PC), Liberec 30 - 1 firma (1 PC), Liberec 5 - 1 firma (1 PC), Liberec II - 1 firma (4 PC), Libice nad Cidlinou - 1 firma (1 PC), Lipnice nad Sázavou - 1 firma (1 PC), Lipno - 1 firma (1 PC), Lipno nad Vltavou - 1 firma (2 PC), Lišov - 3 firmy (7 PC), Litoměřice - 3 firmy (3 PC), Litomyšl - 1 firma (1 PC), LITOMYŠL - 1 firma (2 PC), Litvínov - 1 firma (1 PC), Lomnice nad Lužnicí - 1 firma (1 PC), Louny - 2 firmy (2 PC), Lovosice - 1 firma (1 PC), Luhačovice - 2 firmy (8 PC), Luštěnice - 1 firma (1 PC), Lužec n. Vlt. - 1 firma (1 PC), Lužice - 1 firma (2 PC), Malá Morávka - 1 firma (1 PC), Mariánské Lázně - 3 firmy (5 PC), Medlov - 1 firma (1 PC), Mělník - 6 firmy (22 PC), Měřín - 1 firma (2 PC), Měšice u Tábora - 1 firma (1 PC), Michalovce - 1 firma (3 PC), Milotice - 2 firmy (5 PC), MIROSLAV - 1 firma (1 PC), Mladá Boleslav - 7 firmy (15 PC), Mladá Boleslav - 1 firma (3 PC), Mladá Lužice - 1 firma (1 PC), Mladé Buky - 1 firma (1 PC), Mníšek p. Brdy - 1 firma (1 PC), Moravský Písek - 1 firma (2 PC), Most - 3 firmy (12 PC), Most-Velebudice - 1 firma (3 PC), Mukařov - 1 firma (1 PC), Myjava - 1 firma (4 PC), Náchod - 6 firem (14 PC), Nečtiny - Manětín - 1 firma (2 PC), Nedakonice - 1 firma (1 PC), Nejdek - 1 firma (3 PC), Neratovice - 2 firmy (6 PC), Neratovice - Li.. - 1 firma (2 PC), Němčičky - 1 firma (1 PC), Nitra - 1 firma (2 PC), Nivnice - 1 firma (1 PC), Nižbor - 1 firma (1 PC), Nová Paka - 2 firmy (8 PC), Nové Jirny - 1 firma (2 PC), Nové město nad - 1 firma (1 PC), Nové Město na M - 1 firma (4 PC), Nový Jáchymov - 1 firma (3 PC), Nový Knín - 2 firmy (6 PC), Nymburk - 3 firmy (12 PC), Nýrsko - 1 firma (1 PC), Obruby - 1 firma (1 PC), Okřížky - 1 firma (1 PC), Olomouc - 4 firmy (10 PC), OLOMOUC 1 - 1 firma (4 PC), Omlenice - 1 firma (3 PC), Opatovice nad L - 1 firma (3 PC), Opava - 2 firmy (6 PC), Orlová 4 - 1 firma (1 PC), Orlová-Lutyně - 1 firma (1 PC), Osečná - 1 firma (4 PC), Osek nad Bečvou - 1 firma (2 PC), Ostrava - 9 firem (14 PC), Ostrava - Radvanice - 1 firma (4 PC), Ostrava 1 - 2 firmy (9 PC), Ostrava 3 - 1 firma (2 PC), Ostrava Hrabůvka - 1 firma (1 PC), Ostrava Poruba - 1 firma (2 PC), Ostrava Přívoz - 2 firmy (2 PC), Ostrava – Zábřeh - 2 firmy (7 PC), Ostrava-Polanka - 1 firma (1 PC), Ostrov - 1 firma (1 PC), Otovice - 1 firma (1 PC), Otrokovice - 2 firmy (3 PC), Pacov - 2 firmy (3 PC), Pardubice - 8 firem (21 PC), Pardubice-Studánka - 1 firma (2 PC), Petrovice - 1 firma (1 PC), Petřvald - 1 firma (3 PC), Petřvald u Karviné - 2 firmy (9 PC), Pihel - 1 firma (1 PC), Písek - 2 firmy (8 PC), Planá - 2 firmy (4 PC), Planá nad Lužnicí - 1 firma (3 PC), Plasy - 1 firma (4 PC), Plzeň - 1 firma (3 PC), Plzeň - 6 firem (12 PC), Plzeň 3 - 1 firma (1 PC), Plzeň 4 - 1 firma (3 PC), Pňov - 1 firma (1 PC), Poděbrady - 4 firmy (11 PC), Pomezí - 1 firma (3 PC), pošta Chroustovice - 1 firma (1 PC), pošta Dušov - 1 firma (1 PC), pošta Kdyně - 1 firma (2 PC), pošta Kly - 1 firma (1 PC), pošta Krompach - 1 firma (2 PC), pošta Rudolfovov - 1 firma (4 PC), pošta Třebelovice - 1 firma (2 PC), Pozořice - 1 firma (4 PC), Prachatice - 3 firmy (9 PC), Praha 1 - 15 firem (37 PC), Praha 10 - 1 firma (1 PC), Praha 10 - 11 firmy (17 PC), PRAHA 10 - 1 firma (3 PC), Praha 10 - Štěrboholy - 1 firma (3 PC), Praha 10 Strašnice - 1 firma (4 PC), Praha 10 Vršovice - 1 firma (1 PC), Praha 11 - 1 firma (1 PC), Praha 12 - Modřany - 1 firma (1 PC), Praha 13 - Stodůlky - 1 firma (1 PC), Praha 2 - 1 firma (3 PC), PRAHA 2 - 1 firma (2 PC), Praha 2 - 5 firem (5 PC), Praha 2-Vinohrady - 1 firma (1 PC), Praha 20 Horní Počernice - 1 firma (4 PC), Praha 3 - 5 firem (5 PC), Praha 3 - 1 firma (1 PC), Praha 3 Žižkov - 1 firma (1 PC), Praha 4 - 1 firma (3 PC), Praha 4 - 14 firem (61 PC), Praha 4 Krč - 1 firma (1 PC), Praha 4 Chodov - 1 firma (1 PC), Praha 4 Háje - 1 firma (1 PC), Praha 4 Pankrác - 1 firma (2 PC), Praha 5 - 18 firem (82 PC), Praha 5 - 1 firma (2 PC), Praha 5 Barrandov - 1 firma (2 PC), Praha 5 Lipence - 1 firma (1 PC), Praha 5 Zbraslav - 1 firma (1 PC), Praha 5 Smíchov - 1 firma (3 PC), Praha 6 - 14 firem (21 PC), PRAHA 6 - 1 firma (2 PC), Praha 6 - 1 firma (3 PC), Praha 6 Řepy - 1 firma (1 PC), Praha 6 Břevnov - 1 firma (2 PC), Praha 7 - 5 firem (21 PC), Praha 7 Holešovice - 1 firma (4 PC), Praha 8 - 13 firem (13 PC), Praha 8 Troja - 1 firma (3 PC), Praha 8 Kobylisy - 1 firma (3 PC), Praha 9 - 18 firem (62 PC), Praha 9 Horní Počernice - 1 firma (1 PC), Praha Nebušice - 1 firma (1 PC), Prostějov - 2 firmy (2 PC), Protivín - 1 firma (4 PC), Průhonice - 1 firma (2 PC), Přerov - 3 firmy (3 PC), Příbor - 1 firma (1 PC), Příbram - 1 firma (1 PC), Příbram 8 - 1 firma (4 PC), Příbram VIII - 1 firma (4 PC), Ptice - 1 firma (1 PC), Radovesnice I/4 - 1 firma (1 PC), Rimavská Sobota - 1 firma (2 PC), Ročov - 1 firma (1 PC), Rokycany - 1 firma (3 PC), Rosice - 2 firmy (5 PC), Rosice u Brna - 2 firmy (5 PC), Roudnice nad Labem - 2 firmy (4 PC), Rožnov p.R. - 1 firma (3 PC), Rožnov p/R. - 1 firma (1 PC), Rožnov pod Radhoštěm - 1 firma (3 PC), Rudná pod Pradědem - 1 firma (1 PC), Rudná u Prahy - 1 firma (1 PC), Rudník - 1 firma (4 PC), Rudolfov - 2 firmy (8 PC), Rumburk - 1 firma (1 PC), Rychnov nad Kněžnou - 3 firmy (3 PC), Rýmařov - 1 firma (4 PC), Říčany - 1 firma (3 PC), Sadská - 1 firma (2 PC), Sebranice u Lit.. - 1 firma (2 PC), Senice na Hané - 1 firma (3 PC), Skalná - 1 firma (4 PC), Slaný - 1 firma (2 PC), Slatina - 1 firma (4 PC), Slatiňany - 2 firmy (5 PC), Smiřice - 1 firma (1 PC), Soběslav - 1 firma (4 PC), Sobotka - 1 firma (2 PC), Sokolov - 4 firmy (7 PC), Solnice - 1 firma (4 PC), SOSNOVÁ - 1 firma (1 PC), Spomyšl - 1 firma (4 PC), Stará Boleslav - 1 firma (2 PC), Staré splavy - 1 firma (3 PC), Stráž pod Ralskem - 3 firmy (5 PC), Strážnice - 1 firma (1 PC), Stříbro - 1 firma (1 PC), Studénka - 1 firma (4 PC), Sudoměřice - 1 firma (2 PC), SVIJANSKÝ ÚJEZD - 1 firma (2 PC), Svitavy - 5 firmy (24 PC), Svitavy-Lány - 1 firma (1 PC), Svojovice - 1 firma (2 PC), Svojšín - 1 firma (3 PC), Šenov u Ostravy - 1 firma (2 PC), Šlapanice - 2 firmy (2 PC), Špindlerův Mlýn - 1 firma (1 PC), Šternberk - 1 firma (3 PC), Štětí - 1 firma (1 PC), Štiřín - 1 firma (4 PC), Šumperk - 1 firma (1 PC), Tachlovice - 1 firma (2 PC), Tachov - 4 firmy (4 PC), Tábor - 4 firmy (12 PC), Telč - 1 firma (3 PC), Teplice - 3 firmy (14 PC), Teplice 1 - 1 firma (4 PC), Tišnov - 2 firmy (2 PC), Tochovice - 1 firma (1 PC), Toužim - 1 firma (1 PC), Trenčín - 1 firma (1 PC), Trmice - 1 firma (4 PC), Trutnov - 3 firmy (14 PC), Trutnov 1 - 1 firma (4 PC), Třanovice - 1 firma (1 PC), Třebechovice po.. - 1 firma (2 PC), Třebíč - 6 firmy (8 PC), Třebíč - Nové D.. - 1 firma (3 PC), Třeština - 1 firma (2 PC), Turnov - 3 firmy (4 PC), Týn nad Vltavou - 1 firma (1 PC), Týniště nad Orlicí - 1 firma (3 PC), Uhlířské Janovice - 1 firma (1 PC), Uničov 1 - 1 firma (3 PC), Újezd - 1 firma (4 PC), Úpice - 1 firma (1 PC), Ústí nad Labem - 2 firmy (4 PC), Ústí nad Orlicí - 2 firmy (9 PC), Úštěk - 1 firma (2 PC), Úvaly - 6 firmy (23 PC), Valdice - 1 firma (1 PC), Velká Hleďsebe - 1 firma (3 PC), Velky Osek - 1 firma (4 PC), Velký Týnec - 1 firma (1 PC), Vendolí - 1 firma (1 PC), Veselí nad Lužnicí - 3 firmy (13 PC), Veselí nad Moravou - 1 firma (4 PC), Vír - 1 firma (1 PC), Vlčnov - 1 firma (1 PC), Vochov - 1 firma (4 PC), Vodňany - 1 firma (1 PC), Volduchy - 1 firma (4 PC), Vranov - 1 firma (3 PC), Vranov nad Dyjí - 1 firma (4 PC), Vratimov 1 - 1 firma (1 PC), Vrbno pod Pradědem - 1 firma (1 PC), Vrdy - 1 firma (1 PC), Vsetín - 3 firmy (10 PC), Vsetín Rybník - 1 firma (1 PC), Všenory - 1 firma (2 PC), Všestary - 1 firma (1 PC), Vysoké Mýto - 2 firmy (6 PC), Zašová - 1 firma (3 PC), Zábřeh - 3 firmy (14 PC), Zborovice - 1 firma (3 PC), Zihle - 1 firma (3 PC), Zlaté Hory - 1 firma (2 PC), Zlín - 4 firmy (6 PC), Zlín 11 - 1 firma (3 PC), Znojmo - 6 firem (18 PC), Zruč nad Sázavou - 2 firmy (3 PC), Žamberk - 1 firma (1 PC), Žatec - 1 firma (1 PC), Žďár nad Sázavou - 3 firmy (3 PC), Železná Ruda - 1 firma (1 PC), Žlutice - 1 firma (3 PC)

 

Ekonomickým software se zabýváme od roku 1996, kdy jsme uvedli na trh náš první produkt, zabývající se fakturací a skladovou evidencí.

V současné době je naším největším projektem právě uvedený kompaktní systém pro střední a malé firmy, kde klademe důraz převážně na účelnou, rychlou a bezproblémovou obsluhu s minimální náročností pro uživatele.

V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA je naše krédo. Za zdánlivě jednoduchou obsluhou se skrývá velice komplikovaný systém, který zpracovává, analyzuje a kontroluje rozsáhlé databáze tak, aby byl kdykoliv kterýkoliv údaj snadno přístupný a zpracování dat korektní a v souladu s platnou legislativou.

Snažíme se nabízet vždy více než ostatní a k tomu patří i podpora našich zákazníků trvalou aktualizací systému a přidáváním funkcí. Zákazníkům, kteří přecházejí na náš systém z jiného systému a objednají si více než jednu licenci nabízíme zdarma zkonvertování databází skladů, dodavatelů a odběratelů z existujícího systému do databází systému TRELL. Součástí licence k používání systému Trell je též možnost využívat rozsáhlou technickou podporu na trell@atlas.cz.
Trell@atlas.cz


Zpět